SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves (Ostrožská Nová Ves)

Partner pro vaši harmonii a zdraví

Nabízíme klientům lázeňské léčebné rehabilitační pobyty i širokou nabídku pobytů relaxačních. Vyberte si některý z široké nabídky našich pobytů ve čtyřech lázeňských destinacích a přesvědčte se o uzdravující síle přírody. Zajistíme firemní akce, školení a pobyty pro skupiny.

tel:
+420 572 437 200
fax:
+420 572 437 252
e-mail:
recepce@laznenovaves.cz
web:
www.laznenovaves.cz
  • Kunovská 664
  • Ostrožská Nová Ves
  • 687 22
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naší péči je těžké odolat

V současnosti ROYAL SPA tvoří lázeňské hotely a resorty ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky - Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves.

Celková kapacita je přes 1.000 lůžek.

Většina hotelů má čtyřhvězdičkový standard a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou - komfortní a příjemné ubytování, výbornou kuchyni, prvotřídní lázeňskou péči vysoce kvalifikovanými zdravotními odborníky a celou škálu léčebných procedur - především na bázi přírodních léčivých zdrojů.

Hotely a resorty ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí i různé druhy relaxačních a wellness pobytů.

Hledáte odpočinek a zároveň chcete udělat něco pro své duševní a fyzické zdraví? Řešením jsou lázeňské pobyty v některém z našich hotelů. Každoročně přivítáme okolo 30 tisíc klientů. Ať už trpíte onemocněním pohybového aparátu, dýchacích cest nebo máte potíže s trávicím ústrojím či kožními onemocněními.


Přehled hotelů

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.