TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny

Lázně Velké Losiny, s.r.o.

Nabízíme lázeňské pobyty, wellness program, rehabilitační cvičení i víkendové pobyty pro ženy či seniory. Poskytujeme profesionální lázeňskou péči v síti vlastních hotelů v Luhačovicích, Mariánských Lázních, Velkých Losinách a Ostrožské Nové Vsi. Zajistíme firemní akce, školení a pobyty pro skupiny.

  • Lázeňská 323
  • Velké Losiny
  • 788 15
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naší královské péči je těžké odolat

V současnosti tvoří ROYAL SPA 4 lázeňské komplexy, 1 wellness hotel a 1 termální park ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky - Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves.

Většina hotelů má čtyřhvězdičkový standard a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou. Hotely ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí i různé druhy relaxačních a wellness pobytů

Hledáte odpočinek a zároveň chcete udělat něco pro své duševní a fyzické zdraví? Řešením jsou lázeňské pobyty v některém z našich hotelů. Každoročně přivítáme okolo 30 tisíc klientů, kterým se věnujeme s královskou péčí. Ať už trpíte onemocněním pohybového aparátu, dýchacích cest nebo máte potíže s trávicím ústrojím či kožními onemocněními, sestavíme pro vás ideální ozdravnou kúru. Přírodní léčivé prameny a krajina s čistým ovzduším jsou nedílnou součástí léčebného procesu. Nabízíme také speciální lázeňské pobyty pro ženy nebo seniory.

Wellness a víkendové nabídky

Samozřejmostí v naší nabídce jsou krátkodobé, zejména víkendové pobyty. Ozdravné procedury můžete kombinovat s výlety po okolí nebo využít komfortu našich hotelů k relaxaci a odpočinku. Ať už se rozhodnete vyzkoušet některý z našich lázeňských či wellness balíčků nebo se u nás jen ubytujete, přizpůsobíme se vašim požadavkům. A pokud chcete potěšit své blízké, můžete jim zakoupit dárkový poukaz na jakýkoliv pobyt nebo l´čebnou či relaxační proceduru.

Předcházejte civilizačním chorobám

Dopřejte si v dnešní zrychlené době chvíle pro sebe a předcházejte civilizačním chorobám jako jsou stres, syndrom vyhoření, obezita… V lázních ROYAL SPA Vám k duševní rovnováze a harmonii dopomůže voda v podobě minerálních pramenů, hřejivý dotek profesionálních masérů, aktivita formou rehabilitace nebo procházek na čerstvém vzduchu. Během pobytu dokonale uvolníte svou mysl a zažijete skutečný relax.


Přehled hotelů

Napište nám

Povinná pole